Проекти


Створення Агрохолдингу на 50 000 га

Blitz investment Group супроводжує закордонного партнера – Агрохолдинг у процесі створення підприємства на території України для вирощування сільськогосподарської продукції, її переробки та подальшого експорту.

На сьогоднішній день підприємство на території України обробляє 1200 га та планує в наступні 4 роки збільшити банк землі до 50 000 га.

Content Image

Будівництво сонячної електростанції

В 2018 році Компанія підписала договір з іноземним інвестором з приводу реалізації проекту по будівництву Сонячної електростанції на території Одеської області потужністю більше 100 МВт.

Content Image

Управління активом

Компанія здійснює оперативне управління сільськогосподарським підприємством із банком землі більше 1000 га на території Одеської області.

Content Image

Створення національної інтерактивної інвестиційної платформи ProUkraine

Команда Blitz investment Group виступила засновниками національної інтерактивної інвестиційної платформи ProUkraine.

ProUkraine - це майданчик із залучення іноземних інвестицій в український бізнес. Це абсолютно новий для України проект, який покликаний полегшити контакт потенційних інвесторів з клієнтами, оминаючи бюрократію і складності збору інформації.

ProUkraine – це інформаційна платформа, web-ресурс, на якому буде розміщено дві інтерактивні карти:

1. Карта Пропозицій:

На цій карті у вигляді України, будуть розміщені привабливі інвестиційні пропозиції по всіх регіонах з відповідним галузевим розгалуженням

2. Карта інвестиційного ринку:

На цій карті у вигляді України будуть нанесені позначки про інвестиційні проекти, які реалізовані або знаходяться на стадії реалізації на території України

Content Image Content Image

Top