Про нас

Інвестиційно-консалтингова компанія BLITZ Investment group

Компанія об'єднала однією ідеєю фахівців і професіоналів з різних сфер бізнесу. Наші співробітники працювали і набиралися унікального досвіду в іноземних та українських компаніях. Їм доводилося створювати стратегії розвитку для топових компаній і розробляти бізнес-плани для виробничих об'єднань.

Рішення задач пов'язаних із залученням інвестицій і кредитних коштів, допомога компаніям у виході на міжнародний ринок та досвід різноманітних експертних консультацій призвело нас до створення Інвестиційно-консалтингової компанії BLITZ Investment group.

Компанія була створена в 2016 році і відразу підписала контракт з закордонним Агрохолдингом з приводу створення аграрного підприємства на території України із поступовим збільшенням земельного банку до 50 000 га протягом 5 років.

На сьогоднішній день у компанії працює більше 20 високопрофесійних менеджерів, юристів, аналітиків. Офіси компанії знаходяться в Києві та Одесі.

Станом на Липень 2018 року Blitz Investment group здійснює супровід одного загальнонаціонального проекту в аграрній сфері, трьох проектів в енергетичній та інфраструктурній сферах на території Одеської області, одного проекту в сфері портової інфраструктури на території Миколаївської області та одного проекту в туристичній сфері на території Івано-Франківської області.

Компанія відкрита до пропозицій та нових викликів.

Ми будемо раді співпрацювати з Вами.

Top